Twitter Video Alıntılama Nasıl Yapılır?

baboli

Yeni üye
Katılım
1 Ağu 2020
Mesajlar
88
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
cok uzak
Twitter kullanıcıları tarafından en çok merak edilen konuların başında gelen Twitter video alıntılama nasıl yapılır konusu olmaktadır. Dünyanın her yerinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Twitter’da günün her saniyesinde sayısız tweet atılmaktadır. Özellikle de güncel olaylar hakkında kullanıcılar pek çok paylaşımda bulunmaktadır. Kullanıcıların birçoğu videoları alıntılama yaparak kendi hesaplarında paylaşmak istemektedirler. Hem IOS hem de Android işletim sistemleri cihazlarınız ile bu işlemi yapmak mümkündür.

Twitter Video Alıntılama İşlemi

IOS telefonlar ile Twitter video alıntılama işlemi oldukça basit yapılmaktadır. Bu işlemi yapabilmek için ilk olarak Twitter uygulamasına IOS cihazınız üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir. Sonrasında alıntı yapmak istediğiniz videonun bulunduğu tweeti üzerine basarak açın. Tweette yer alan videonun üzerine birkaç saniye basılı tutun. Karşınıza çıkan seçeneklerden videoyu paylaş seçeneğini seçin. İşte bu şekilde Twitter video alıntılama yapabilmektesiniz.

Android telefonlar ile video alıntılama işlemi, IOS işletim sisteminde olduğu gibi oldukça kolaydır. Bu işlemi yapabilmenin yolu ise, Opera Mini yardımı ile video alıntılama yapmaktır. Bunun için ilk olarak, telefonunuza Opera Mini uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Sonrasında alıntı yapmak istediğiniz videonun olduğu tweet üzerinde basılı tutun ve bağlantıyı kopyala seçeneğini seçin. Opera Mini uygulaması üzerinden Twitter uygulamasına giriş işleminizi yapın. Sonra kopyaladığınız bağlantıyı bu uygulamaya yapıştırın. Bu sayede Twitter video alıntılama işlemini başarılı şekilde yapmış olacaksınız.
 
Üst